Україна, м.Чернівці,
вул. Головна, 265 В, 1 пов.
вул. Руська, 248 М
Контактні телефони:

+38 (050) 555-14-06
+38 (050) 525-63-18
факс: +38 (0372) 58-72-72

ПП "Актив-Агро ВГ" - митні послуги на високому рівні

Одним з важливих торгових центрів України є Чернівці. Митні послуги тут стали необхідністю для багатьох підприємств, робота яких полягає у перевезенні товарів через державний кордон. Декларування імпортно-експортних операцій - обов'язковий етап проходження митного контролю. І запорукою успішної ЗЕД є своєчасність проходження вантажів через митницю.

 

Декларування товарів: штатний співробітник чи професійний посередник?

Відповідно до Митного кодексу України, всі питання на митниці зобов'язаний вирішувати сам декларант (компанія-учасник ЗЕД) або його представники - досвідчені митні брокери. Чернівці ввели систему електронного декларування, що дозволяє значно економити час. Знизити грошові витрати на митне очищення допомагають посередники, здатні якісно надавати митні послуги.

 

"Актив-Агро ВГ" - митний брокер Чернівців

Наша компанія об'єднала фахівців, що мають 15-річний стаж професійної діяльності у сфері надання якісних митних слуг. Ми вирішуємо багато питань, які стосуються здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Отримані завдання виконуються з урахуванням різних нюансів бізнесу кожного з наших клієнтів. Сфера наших інтересів - це митне декларування (Чернівці і територія Чернівецької області) експорту та імпорту вантажів, а також автотранспортних засобів.

  • Підготовка та надання необхідного пакету документації митним органам.
  • Узгодження з чиновниками на митниці всіх дій, необхідних для очищення вантажу.
  • Проведення необхідних процедур в мінімально короткі терміни.

 

Всі ці роботи максимально результативно виконають для вас наші митні брокери. Чернівці та область вже оцінили їх високу кваліфікацію і професіоналізм.

 

Брокерські послуги в м. Чернівці

Фахівці ПП "Актив-Агро ВГ" мають бездоганну репутацію у всіх державних органах, тому нам вдається надавати брокерські послуги в Чернівцях на найвищому рівні - грамотно, якісно і оперативно. Якщо у Вас виникли запитання стосовно брокерських послуг, Ви можете отримати безкоштовну консультацію в наших співробітників.

 

Наші гарантії


Приватне підприємство «Актив-Агро ВГ» пропонує офіційне представництво компаній-учасників ЗЕД. Ми надаємо митні послуги на абсолютно законних підставах. Компанія входить в так званий реєстр українських митних представників і володіє ліцензією на здійснення митної діяльності.


Клієнти компанії повністю захищені від фінансових втрат внаслідок непередбачених ситуацій, які можуть супроводжувати митне декларування. Чернівці, як і будь-яке інше місто України, залежить від недосконалостей українського митного кодексу. Але наша громадянська відповідальність перед усіма клієнтами застрахована. Це підтверджує чинний договір, який гарантує їм повне відшкодування збитків.

 

Переваги партнерства з "Актив-Агро ВГ"


Надаючи митні послуги в Чернівцях та області, наші митні брокери беруть на себе:

  • відстоювання Ваших інтересів в митних органах;
  • координацію роботи транспортників, логістів та митних чиновників;
  • суворе слідування мінливому митному законодавству;
  • відстеження внесення змін до нормативно-правової бази.


На кожному етапі співробітництва у сфері ЗЕД ми забезпечуємо клієнта повною достовірною інформацією, повноцінним контролем якості і термінів виконання поставлених завдань. Якість нашої роботи Ви легко виміряєте по значному зниженню витрат на ЗЕД.

 

Для наших клієнтів, на початковому етапі і надалі, ми проводимо безкоштовні консультації та подальше інформаційний супровід їх зовнішньоекономічної діяльності, що дозволяє клієнтам уникнути зайвих прямих і непрямих витрат.


У нашій роботі ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і категорично не допускаємо затримок в оформленні та невмотивованих простоїв їхніх вантажів.

 

 
     
 
   Вгору